Blogi

Elina edutehnikad: Edukus = julgus jagada oma supervõimeid

12124492t1hf8bd

Elina edutehnikad: Edukus = julgus jagada oma supervõimeid

Oleme sündinud, et õppida oma isiklikke supervõimeid tundma ja kasutama.

Terve maailm on täis superkangelasi. Näen vägilasi, kelle võimeks on oma häälega tekitada ajarännaku efekti. Iga kord, kui kuulen Mari Jürjensi “Paradiisi”, tunnen end taas maal vanaisa paadikuuri juures koos pere ja sõpradega mõnnamas. Praegu mängib 15–20 inimest täiest hingest minu kõrval lõkke ümber trummi. See mürin raputab meid kõiki siin majas täpselt samas rütmis vibreerima. Jõud ühendanud superkangelased juhivad meid muutunud teadvuse seisundisse, kui rütmidel end kanda laseme. Tantsiv superkangelane laval, kes lisaks liikumisele laulab ja sügavalt hingab, suudab tõsta energiaid, pakkudes palju ilu kõigi silmadele, kes teda vaatavad.

Olen Guatemalas, paljude meelest emakese Maa nabaks peetava järve Lake Atitláni äärses külas San Marcoses. Tulin Lõuna- ja Kesk-Ameerikasse, et õppida ravitsejate kogemustest ning jagada oma supervõimeid. Enne siia tulekut õppisin tantra joogat šamanistlikus koolis Ecuadoris, kus jaanuaris oma õpinguid ka jätkan.

Baasteadmine, mille najal oma elukvaliteeti parandada, on arusaam meie energeetilistest kehadest. Avame täna energiakeskuste ehk tšakrate maailma, et saada teadlikuks oma supervõimetest.

Miks sa oled 

sündinud?

Ilmselt oled tähele pannud, et inimesed meie ümber muutuvad üha teadlikumaks. Tegeletakse igasugu vaimsete teemade ja enesearenguga.

Kas oled mõelnud, miks sa elad? Miks on sul teadvus ja vaba tahe? Miks sa oled sündinud? Mida see sinu jaoks tähendab, et sa oled teadlik? Mida sa teadlikkuselt saada soovid?

Tihti kardame saada selleks, kelleks soovime.

Me väldime teadlikuks saamist, sest me kardame omaenda väge. Me saboteerime oma teekonda, sest meis puudub usaldus ja turvatunne, et kui me teeme tõepoolest seda, mida meie hing kõige enam naudib, et siis on ka meie baasvajadused rahuldatud.

Tihti me isegi ei usu, et meie hingel on siin ka mingi eesmärk ja mõte. Vahel arvame, et meie hing on tulnud siia lihtsalt hommikust õhtuni leiba teenima ja siis õhtul televiisorit vaatama. Seda kuni kehast lahtisaamiseni ja siis ongi kõik läbi.

Teadlikuks saamine tähendab mõistmist, miks meie ellu on tulnud inimesed ja sündmused just niisuguses järjekorras ja intensiivsusega, nagu me neid kogeme.

Teadlik inimene näeb puude taga metsa ja saab selgitused. Elu muutub mõistlikuks ja seletatavaks. Teadlik inimene saab müsteeriumis elada, ilma et ta tunneks ohtu või arvaks, et elu on täis vastamata palveid või karistusi. Teadlik inimene näeb, kuidas elu sündmused kujunevad tema heaks, mitte tema kannatuseks. Kuidas elu on mõeldud tema väestamiseks, mitte alistamiseks. Teadlik inimene on õnnelik, sest tema rakkudest voolab välja armastus.

Teadlik olemine muudab meid rakutasandil.

Kui võtta mikroskoobi all rakud osadeks lahti, siis on näha, et kõik on vibreeriv tihedamate ja õrnemate energiate kogum ehk tahkemate ja vähem tahkete osakeste hulk, mida hoiab koos silmale nähtamatu tühimik. See tühimik on teadlik, sest iga sekund toimetab see keerulisi raku tasandil reprodutseerivaid toiminguid. Just nagu loode kehas peab oma ema jumalaks, peab selle raku energia keha, kuhu ta kuulub, jumalaks. Ta loodab sinu armule, toidule ja hoolitsusele. Seesama nähtamatu energia reageerib temaga kontakti sattunud energiaga. Just nagu laps jääb haigeks, kui teda ümbritseb negatiivsus, või hakkab looma, kui tal on armastav, turvaline ja toetav keskkond. Koheldes oma keha iga rakku armastuse ja tänulikkusega, laeme end allika energiaga, mis viib meid lähemale iseoma tõele ja julgusele seda väljendada.

Erinevalt füüsilisest kehast on hing lõpmatuse ja samal ajal ka ajatuse kehastus.

Intuitiivsed inimesed ja ravitsejad peavad keha vähemarenenud süsteemiks ja hinge ülimalt keerukaks süsteemiks, mis tajub emotsioone ja energiaid kõigist teistest energiakehadest enda ümber. Hinge tervis mõjutab füüsilise keha tervist ja vastupidi.

Ka teadlased on välja selgitanud, et kõik on energia. Iga mõte ja tunne on energeetilise network´i kehastus. Iga mõte, mälestus ja inspiratsioon mõjutab meie kogu bioloogilist toimimist. Meie hing on ülimalt keerukas süsteem, mis ulatub nii kaugele lõpmatusse, et meie mõistus ei hooma seda veel.

Mis vahe on toolil ja

armastusel?

Mida tihedamalt vibreeriv on energia, seda tahkem on selle füüsiline kehastus, ja mida õrnem energia, seda vähem tajutav on ta meile igapäevaselt tuntud viie meele kaudu.

Tool on tihe energia, kuid armastus õrn. Mõlemad energiad tekitavad kokkupuutel meie kehaga erinevaid aistinguid ja keemilisi reaktsioone.

Kui õrnale energiale ehk näiteks mõttele energiat juurde anda, siis muutub see füüsiliseks objektiks. Näiteks kui mõtlen iga päev raamatu kirjutamisele ja annan mõttele armastusega energiat juurde läbi tegude, siis ühel hetkel ongi mul raamat käes ja õrnast mõtteenergiast on saanud füüsiline ka teiste poolt viie meele kaudu tajutav tihe energia. Või suurest armastusest sünnib läbi tegude laps.

Oleme sündinud, et õppida oma supervõimeid tundma ja hakata neid kasutama. Köögis on kaks pähklikarva naha ja pärlhammastega elujõu- ja naudingukangelast. Naiste imetäpse intuitsiooni ja armastuse väel jõuavad minu lauale kohe kalatakod ja guacamole. Kindlalt siiani minu lemmikroad siinpool mandrite vahel.

Kas usud, et meis kõigis on peidus midagi, mis meis rahulolu, armastust, aga samas kirge tekitab?

Mõni on väga kirglik pereema, teine on super hea kunstnik, aga ei saa lapseteemale pihta.

Kangelased ehitavad meile maju, õpetavad e-teadusi, mugandavad meie elu, jagavad ühiskonnas toimuvat, ravivad meid haigustest, lahutavad meie meelt, aitavad meil leida parimad jalanõud või pühendavad oma energia, et meil oleks kohvik, kus sõbraga jagada toitu ja kogemusi elust.

Supervõime parimaks avaldumise eelduseks on panustada energiat armastusega.

Armastus on meie põhiolemus ja kui oleme oma põhiolemusega kontaktis, saavad meile kingitud anded kõige loomulikumal viisil avalduda. Armastuse vastand on hirm ja seda hakkame me kogema sünnihetkest saadik. Esimese litaka saame kõhust väljudes, kui meie baasteadmine, et oleme kõigega (emaga) üks, saab meilt nabanööriga küljest rebitud. Sõltuvalt tavadest järgneb veel rodu traumasid, mis šokeerivad meie arenevat närvisüsteemi, blokeerivad meie täisvõimsusel armastust täis energiakeskusi ja sunnivad meid sõltuma keskkonna oludest, röövides oluliselt turvatunnet.

Lapsepõlves erinevaid kogemusi hankides nihkume oma põhiolemusest üha kaugemale ning unustame koos enamiku lapsepõlve mälestustega ära ka põhjuse, miks me siia üldse tulime.

Teadlikuks saamine tähendab näha elus toimuvaid sündmusi läbi sümboolse prisma.

Kui võtame asju sõna-sõnalt, siis tajume neid ainult viie meele kaudu. Nii mõtleme läbi perspektiivi, et ainult see on olemas, mida ma näen. Siis tõlgendame töö juures juhtunut või kellegi ütlusi otseselt ja kaotame oma väe. Väga harva on meiega toimunu otseselt võetav. Kõik juhtub põhjusega ning on meile õppetundideks ja iseenda kogemiseks. Kui me oma piiratud meelte ulatusest kaugemale näeme, siis mõistame, et kõik elus toimub põhjusega ja meie kasuks.

Erinevates ususüsteemides räägitakse energiasüsteemidest, mille üle kontrolli saavutades jõuame “taevasse”.

Kui jätame oma hinge unarusse ega pööra tähelepanu oma vaimsele tervisele, siis muutub meie elu kannatuste rajaks ehk põrguks. Kui kasutame aga oma vaba tahet ja manifesteerimise jõudu mõtete kontrolli kaudu, siis saame suunata oma energiaid ja luua maapealse taeva. Nii vaadatuna on igaüks ise jumal, oma õnne sepp või siis suurim vaenlane. Deemonid, mis meid põrgu kisuvad, on negatiivsed mõtted ja keskkonnad, kuhu oleme end ohvrina lebama unustanud. Et luua endale maapealset taevast, on meil võimalus luua läbi oma valikute tasakaal oma energiakehas ja siis tuua see füüsilisse maailma.


EDUKATE ELUSTIIL

Panin kokku 21 päeva kava “Edukate elustiili” käsiraamatusse, mille abil olen palju kordi reaalsuseks muutnud oma esialgu uskumatuna näivaid unistusi. Kirjuta mulle elina.kadaja@gmail.com ja saadan kalender-raamatu sulle lähimasse pakiautomaati või võid ise järele tulla (28 eurot).

On oluline võtta vastutus oma energiate kasutamise ja tegudesse suunamise eest. Mitte keegi teine meie elus pole suuteline ega kohustatud meid õnnelikuks tegema. Õnn on see, kui armastus voolab seestpoolt väljapoole ja tingimusteta armastuse kultiveerimiseks tuleb saada teadlikuks.

Hinge anatoomia – 7 energeetilist andmebaasi, mis asuvad meie bioloogilises energiakehas ehk auras.

Meie kehas on tuhandeid energiakanaleid, mida kutsutakse nadi´deks. Nadi´de ristumiskohtades on energiakeskused ehk tšakrad. Järgmistes artiklites hakkame vaatlema seitset enim uuritud energiakeskust. Saad teada, kuidas nad mõjutavad meie füüsilist ja vaimset heaolu. Kuidas neid enda kasuks tööle panna ja kuidas nad aitavad sul oma supervõimeid avastada.

Rohkem infot Edukate Elustiili käsiraamatu kohta leiad

www.relaxinto.life