Minust

Elina, sertifitseeritud hingamis- ja traumavabastus terapeut.

Elina Kadaja

Õppisin peale keskkooli ettevõtlust ja ärijuhtimist ning töötasin aastaid müügi- ja meeskonna juhina. Olin sügavalt huvitatud efektiivsuse kasvatamisest ja müügipsühholoogia rakendamisest. Müüsin Ameerikas raamatuid ja aitasin Iraagis rajada tootmistehast.

Pooleteise aastaga olin ettevõtte esimesest töötajast saanud 60 inimese igapäevase töö eest vastutavaks nooreks. Agarus osutus aga ogaruseks ja mõistin, et olen sattunud pahatahtliku manipulatsiooni ohvriks. Tegin endale kõvasti haiget ja põlesin ereda leegiga läbi, kuniks otsustasin võtta oma elu eest vastutuse ja hakkasin tegelema oma tervise taastamisega.

Õppisin..

.. ja praktiseerisin üle 1000 tunni jooga filosoofiat, vabastavat hingamist, meditatsiivseid teraapiaid, traumavabastuse tehnikaid, sidekoe vabastust, kehatööd, hüpnoosi ja psühholoogiat. Sain teada, et närvisüsteem on alateadlik jõud, mis mõjub püramiidi tipust kogu süsteemile, mis teda järgi

See..

..tähendab, et kui inimene kannatab näiteks ebapiisavuse, häbi või muude toksiliste tunnete käes, siis peegeldab ta oma suhtluses seda teda ümbritsevatele inimestele.

Põhjus..

..peitub enamjaolt lapsepõlves õpitud käitumismustrites ja sotsiaalses süsteemis, kus “negatiivsete” emotsioonide väljendamine tähendab ebatervet käitumist.

Kuna..

..mulle on alati meeldinud oma avastusi jagada ka oma lähedastega, siis aitasin ka oma sõpru, kes vajasid sisemaailma korrastamisel abi.

Tahtjaid..

..oli palju ja kui üks ettevõtte juht, kellel on üle 20 miljoni jälgija ütles, et aitasin ta fookuse viia rahutult ebapiisavuse tundelt kaastundele (mille tulemusel tema toodangu kvaliteet oluliselt tõusis), sain aru, et ma olen  valmis.

Valmis..

..toetama ka teisi, kes soovivad iseenda ja end ümbritseva jaoks olla parema tervise juures. 25 aastaselt, kui leidsin oma kutsumuse olla terapeut, siis küsisin endalt, et miks see mulle oluline on ja millist kasu ma saan ühiskoda tuua. Soovisin toetada inimesi, kellel on suur koormus.

Nägin,..

.. et läbipõlemine on epideemia, mille all võivad kannatada mitte ainult õpilased ja lapsevanemad, vaid kõik inimesed, kes soovivad olla väärtuslikud ühiskonna liikmed.

Täna..

...tundub mulle, et õnnelikkus on moraalne kohustus. See kuidas ennast tunneme ja väljendame mõjutab kogu meid ümbritsevat keskkonda. Aju, närvisüsteem ja keha on nagu antenn, mille kaudu võtame signaale vastu ja ka edastame neid. Armastav on hoolida nii endast kui enda lähedal olevast.

Õpingud