Vabastav hingamine

Vabastav hingamine traumatöö, vestluse ja sidekoe massaaziga

Broneeringu süsteem ei ole hetkel minu isikliku kalendriga sünkroonis. Peale tellimuse sisestamist võtan sinuga ühendust, et leppida kokku vastuvõtu aeg. Küsimuste korral kirjuta mulle elina.kadaja@gmail.com

7 korra pakett

Põhjalike muutuste saavutamiseks ja keerulistemate probleemide lahendamiseks on soovituslik valida 7 korra pakett. Seansside tiheduse määrame peale esimest kohtumist vastavalt esimesel seansil ilmnenud tulemustele.

Teekonna käigus käime läbi kogu keha pingevööd, mis vastutavad emotsioonide väljendamise eest. Tehtud töö tulemusena oled õpetanud oma alateadvusele selgeks uue väljakutsetega toimetuleku viisi ja märkad, kuidas suudad pingelistest olukordadest end automaatselt läbi hingata.

Teekonna läbinud inimesed kogevad emotsionaalset tasakaalu, sügava sisemise rahu ja harmooniliste suhete ilmnemist. Paraneb aju tervis ja võib väheneda ka üleliigne kehakaal.

Trauma vabastav hingamine 1 kord

Mis oleks, kui leiaksid lahenduse oma emotsionaalsele probleemile, mille kadumine edendab 90% sinu tegevusi?

See kehapõhine teraapia aitab sul kogeda uut moodi enesetunnet meele, keha ja vaimu tasandil kasutades teaduspõhist närvisüsteemi tervendavat meetodit.

Esimene seanss

Esimesel kohtumisel määrame vestluse ja vajaduse korral testide abil ära Sinu probleemi tuumpõhjuse. Seejärel juhendan Sind vastava hingamise ja liikumise protsessi, mille eesmärk on käivitada keha enda stressi vabastamise funktsioon. Toimub kehasse talletunud pinge vabastamine.
Kogu protsess kestab 1,5-2 tundi, mille järel annan Sulle kodutöö ja algab integratsioon. Tehtud töö tulemust tunned kohe pärast sessiooni ja tulemus kinnistub nädala jooksul.

Traumavabastuse elemendid

Hingamine

Sügav ja ühendatud hingamine aktiveerib sümpaatilise närvisüsteemi, mis on meil aktiivne ka kõrgenenud stressi ja ohu olukorras. Hoides hingamist ühtlase ja pausideta saame märgata, milline on keha hetkeline toimimisviis. Hingamist alustades on normaalne, et suu hakkab kuivama ja aktiivsemaks muutub ka mõttetegevus.

Kuna protsessi eesmärk on teha muutusi alateadlikus käitumises, siis tõlgendab meie aju muutust esialgu ohuna. Hoides fookust ühtlasel rütmil ja teadlikul lõdvestumisel käivitub keha automaatne stressivabastuse funktsioon.

Selle tulemusel võid kogeda värinaid, pisaraid, erinevate emotsioonide esilekerkimist, külma- ja kuumahooge ja surinaid. Vabanemise järgselt lülitub närvisüsteem ümber parasümpaatilisele, mis vastutab keha taastumise ja tervendamise eest.

Liikumine

Meie aju saab signaale selle suhtes, kuidas me ennast tunneme suures osas füüsilisest kehast. Käitumis- ja liikumisharjumuste tulemusel kujunevad välja kehalised iseärasused, mis kinnistavad mõttemustreid.

Näiteks, kui oleme harjunud võtma enda õlgadele rohkem kohustusi, kui meile jõudumööda on, on loomulik, et kogeme ka süütunnet täitmata jäänud lubaduste pärast. 

Sümpaatiise närvisüsteemi aktiveerumisel annab õlavööde kogunenud pingest märku valu, kanguse või tugeva pingega. Sidekude koguneb, halveneb verevarustus ajju ja kannatada saavad kognitiivsed võimed.

Aeglase ja teadlikku liigutamisega on võimalik aktiveerida keha enda stressi vabastamise funktsioon. On loomulik, et protsessi käigus kerkivad mälestused olukordadest, mis on tekkinud pinge põhjuseks. Liigeste värisemine aitab taastada kerge ja lõdvestunud oleku.

Väljendamine

Trauma tekkimise üheks peamiseks põhjuseks loetakse väljendamata tunnetest tekkinud armkude lihastel, mis reageerisid stressirohkes olukorras. Näiteks, kui sul on lapsena olnud keelatud ennast verbaalselt väljendada, siis kangestuvad lõualihased ja võib tekkida hambumuse probleemid. Erinevad inimesed käituvad küll erinevalt ja destruktiivse käitumise muutmiseks on vajalik personaalne lähenemine.

Inimeste tagasiside